KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 8358523
nr 835 8523
Gravyrer
2 st, Barn, motivets mått: ca 35x30
Kondition: fuktskador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 1 juli 2013
kl 20:05:05
1/7 13:36:53
All världens barn (Lisa Larson)
Gravyrer
Kondition: fuktskador
nr 835 8523
Gravyrer
Kondition: fuktskador
Utrop: | 1.500 kr |
Såld: | 1.000 kr |
måndag 1 juli 2013 |
1/7 13:36:53 | 1 | Vinnande bud |